Oferta

Oferta

Oferta dla firm

Dzięki różnorodnej ofercie oraz dobrej jakości usług nasza spółka stała się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w swojej branży. Prowadzimy działalność na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Doświadczenie naszych ekspertów pozwoliło nam osiągnąć wysokie wyniki sprzedaży w skali kraju.

Misją naszej firmy jest zaoferowanie Państwu jak największej liczby produktów w konkurencyjnych cenach. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który oferuje profesjonalne doradztwo oraz kompleksową pomoc w wykonywanych usługach. Nasza sieć oddziałów gwarantuje realizację zamówień w terminie oraz wysoką jakość zgodną ze współczesnymi standardami. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, zapewniając wsparcie oraz pomoc w wyborze produktów. Ponadto wciąż się doskonalimy. Bierzemy udział w kongresach oraz konferencjach związanych z naszą branżą. Uczestniczymy również w szkoleniach i warsztatach, które pozwalają nam pracować w oparciu o sprawdzone i skuteczne metody.

Opłata zryczałtowana obejmuje:

  • Comiesięczną wizytę w firmie klienta
  • Instalacje oprogramowania
  • Audyt sprzętu i oprogramowania
  • Konfiguracja sprzętu
  • Weryfikacja stanu zabezpieczenia sieci
  • Usuwanie nagłych awarii na bieżąco
  • Pośrednictwo w serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym

Architekci

Architekci

Nasz zespół tworzy grupa doświadczonych profesjonalistów. Staramy się poszerzać nasze możliwości, by korzystanie z naszych usług stało się łatwiejsze i przyjemniejsze.

Czytaj więcej
Architekci

Inżynierowie

Inżynierowie

Zachęcamy naszych klientów do korzystanie z wielu udogodnień oraz benefitów. Wyróżnia nas elastyczność oraz kompleksowość.

Czytaj więcej
Inżynierowie

Projektanci

Projektanci

Naszym atutem są również atrakcyjne rabaty sprzedażowe. Nieustannie obserwujemy zmiany na rynku, zatem nasze oferta na bieżąco jest modyfikowana, by dorównywać aktualnym standardom.

Czytaj więcej
Projektanci
Oś czasu